17 C
Pristina
Tuesday, May 28, 2024

Zonja ngarkohet me dru, burri i bën sehir duke pirë cigare, Alma Çupi tregon realitetin e gruas shqiptare

- Advertisement -

Një video e postuar në Instagram nga gazetarja Alma Çupi, po përhapet me shpejtësi në rrjet.

- Advertisement -

Në të shfaqet një grua e cila, mbi kurriz ka të vënë një sasi të madhe dru zjarri, e ndërsa në anën tjetër shihen dy burra duke pirë cigare, pa u shqetësuar për zonjën dhe peshën e rëndë që ajo mban mbi supe.

VIDEO KËTU

- Advertisement -

 

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -