3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

Zhduket një djalë në Gjakovë

Një nënë në Gjakovë ka raportuar se djali i saj është larguar nga shtëpia dhe ende nuk dihet vendndodhja e tij.

Ajo ka thënë se djali i saj është përdorues i substancave narkotike.

- Advertisement -

Policia njofton se rasti është duke u hetuar.

Raporti i plotë:

PERSON I ZHDUKUR

- Advertisement -

Gjakovë, 21.10.2022 – 19:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se djali i saj kosovar është larguar nga shtëpia dhe ende nuk dihet vendi i ndodhjes së tij. Sipas ankueses viktima është përdorues i substancave narkotike. Rasti është duke u hetuar.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -