13.4 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -

Zemaj aktivizohet në Deçan, i çon mesazh nga një kafiteri Haradinajt e Ramosajt

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj ka shpërndarë një fotografi me kryesinë e LDK’së në Deçan, në llogarinë e tij në Facebook.

Zemaj krahas fotografisë ka shkruar se LDK’ja po rikthehet në Deçan si e para, duke iu çuar kështu mesazh liderit të AAK’së, Ramush Haradinajt dhe kryetarit aktual të kësaj komune, Bashkim Ramosaj.

- Advertisement -

” Në Deçan, një kafe se bashku me një pjesë të kryesisë së Degës. LDK po rikthehet në vendin e saj origjinal, kuptohet e para”, shkroi Zemaj.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -