14.1 C
Pristina
Saturday, October 1, 2022
- Advertisement -

Zëdhënësi i Vetëvendosjes tregon se si Kurti nuk iu frikësua bubullimës (VIDEO)

Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka, e ka publikuar një video gjatë konferencës së mbajtur nga kryeministri i Kosovës, njëherësh kryetar i VV-së, Albin Kurti, pas takimit me kryetarin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, dhe kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

- Advertisement -

Gjatë kohës kur Kurti fliste para gazetarëve u dëgjua një bubullimë e madhe, por atij nuk i bëri shumë përshtypje dhe nuk u frikësua.

Ai vazhdoi konferencën, duke u mos u dekoncentruar nga zhurma e murmurimës.

Ndiqeni momentin.

- Advertisement -

VIDEO KETU

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -