fbpx
-4.8 C
Pristina
E martë, 7 Shkurt, 2023

Zana Avdiu: Ragip Xhaka më kërcënoi publikisht, fjalët e tij ishin shumë të rënda

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Zana Avdiu ia ka reaguar babait të Granitit, Ragip Xhakës lidhur me deklaratën që ai e bëri mbrëmë në emisionin “Favoriti i Botërorit” në T7.

Avdiu u inkuadrua në lidhje direkte, teksa i ktheu edhe përgjigje Ragip Xhakës.

- Advertisement -

“Me vjen keq që zoti Xhaka me kercenoi publikisht. Më vjen keq që nuk e ka kuptu statusin. Më vjen keq që nuk është ndalur ta mendoj dhe ta kuptoj se cka po thotë. Vala më e rëndë e mesazheve ka ardhur pas reagimit të tij. Mua më vjen keq që një prind del të fjalë në emër të djalit të tij që është i rritur”, tha ajo.

- Advertisement -

Të fundit

Danas: Rusia po e shantazhon Daçiqin që të mos e mbështes planin franko-gjerman

Partia Socialiste e Serbisë, gjegjësisht lideri i saj Ivica Daçiq, është shantazhuar nga Rusia dhe nuk guxon të qëndrojë...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -