3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

Xhevdet Pozhari zbulon strategjinë e Albin Kurtit për targat dhe u kundërpërgjigjet analistëve anti Albin: Ooo, koncentrohuni bre

Analisti politik pro Vetēvendosjes, Xhevdet Pozhari e ka shikuar nga një këndvështrim ndryshe tërheqjen e qeverisë për targat.

- Advertisement -

Ky ështē postimi i plotë në faqen e tij në FB:

SHBA-ja e “zhgënjyer” me mosshtyrjen e afatit për targat.
Analistët “anti-Albin”: Qeveria u dorëzu!

Ooo, koncentrohuni bre! 🤣

- Advertisement -

Përndryshe, unë hiq nuk jam i zhgënjyer me vendimin e kryeministrit. E ka zgjedhur mesin, edhe me ju jap afat indirekt deri në prill shkaku i ndërkombëtarëve, edhe gradualisht me e zbatu ligjin.

Veprim i zgjuar.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -