28.7 C
Pristina
Saturday, June 22, 2024

Xhevdet Pozhari: Dea Michel dhe Avdullah Hoti, dy mizivira

- Advertisement -

Analisti dhe këshilltari i ministrit të Shëndetësisë, Xhevdet Pozhari ka komentuar opozitën përmes emisionit Big Brother Vip Albania.

- Advertisement -

Me anë të një postimi në Facebook, Pozhari i ka quajtur hipokritë deputetin e e LDK-së, Avdullah Hoti dhe banoren e BBVA, Dea Michel.

“Si me i pas bo një nanë! Dy mizivira”, ka shkruar Pozhari, në mbishkimin e fotos që ka shpërndarë, ku shihen deputeti Hoti dhe blogerja Dea Michel.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -