24.7 C
Pristina
24 Korrik, 2021 - 21:52

Xhavit Haliti gjobitet nga Policia e Kosovës

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Xhavit Haliti gjatë ditës së sotme është gjobitur nga Policia e Kosovës për mosrespektim të masave anti-covid.

Përkatësisht, Haliti është shfaqur pa maskë në Prishtinë, duke bërë që Policia të reagojë dhe t’i shqiptojë gjobë për mosrespektim të masave, shkruan Reporteri.net.

Në disa foto të publikuara shihen disa policë duke i shqiptuar gjobë.

Deputeti i PDK-së është gjobitur ndërkohë që po shkonte, në mbledhjen e Komisionit për Punë të Jashtme, ku po raporton ministrja Donika Gërvalla.

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese