fbpx
0.3 C
Pristina
E shtunë, 28 Janar, 2023

Xhaka ua kthen serbëve: “Po jua q* atë nanë”

Duhet Lexuar

Ylli shqiptar, Granit Xhaka, nuk është përmbajtur pasi është provokuar nga lojtarët serbë. Ai në një moment

Granit Xhaka nga disa lojtarë në bankinë serbe është ofenduar. I menjëherë ka qenë reagimi i 30-vjeçarit.

- Advertisement -

Ai u pa duke u drejtuar serbëve me fjalët në shqip: “Po jua q* atë nanë në p*dh.”

- Advertisement -

Të fundit

Në Ballkan, gjithë shtetet jan më Multi-Etnik se Kosova, por skan Asociacion të komunave Etnike

Shkruan: Refik HASANI Kosova ime Asociacioni që shumë flitet në instanca tona e deri në Bruksel është i dëmshëm dhe...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -