fbpx
0.3 C
Pristina
E shtunë, 28 Janar, 2023

Xhaka dhe Shaqiri startojnë për Zvicrën për t’ia rikthyer Serbisë kujtimet e hidhura

Duhet Lexuar

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Zvicrës dhe Serbisë.

Zvicrës I duhet fitorja ose eventualisht barazimi nëse Kameruni nuk fiton ndaj Brazilit.

- Advertisement -

Në anën tjetër, per Serbinë duhet vetëm fitorja për t’u kualifikuar.

Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka do të startojnë për Zvicrën sonte.

- Advertisement -

Të fundit

Vijojnë suImet në SHBA, tre të vrarë

Tre persona u vranë dhe katër të tjerë u plagosën nga të shtënat me armë në Kaliforni të shtunën...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -