23.2 C
Pristina
Wednesday, June 29, 2022

Vonohet Edi Rama, kryeministri Kurti ka disa minuta që po e pret

Kryeministri Albin Kurti ka disa minuta që po e pret homologun e tij Edi Rama i cili është vonuar dhe ende nuk ka mbërroitur në vendin ku pritet të nis mbledhja e dy qeverive.

Si ministrat e Qeverisë së Kosovës ashtu edhe ata të Shqipërisë kanë mbërritur me kohë, por Rama është vonuar për më shumë se 10 minuta.

Të fundit
Lajme të lidhura