fbpx
-9 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Von Cramon “godet” Vuçiqin: Si e kishte filluar dhe si po i shkon

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, ka ngacmuar presidentin e Serbisë, Aleksander Vuçiq pasi ky i fundit ka takuar sot një bashkëpunëtorë të ngushtë të liderit të Çeçenisë, Ramazan Kadyrov.

Von Cramon ka publikuar një foto të Vuçiqit me kancelaren gjermane, Angela Merkel, dhe një tjetër me zyrtarin çeçen Turko Daudov duke u munduar të shpjegojë se sa larg ka shkuar Vuçiq në afërsinë e tij me rusët dhe çeçenët.

- Advertisement -

“Si kishte filluar, si po shkon”, ka shkruar Cramon

- Advertisement -

Të fundit

Video emocionuese: VogëIushi i gëzuar që u nxorr nga gërmadhat e tërmetit, Iuan me ekipin shpëtues

Në Siri një grup vullnetarësh ka nxjerrë të gjallë një fëmijë të vogël dhe kanë publikuar një video emocionuese. I...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -