fbpx
-1.4 C
Pristina
E premte, 27 Janar, 2023

Vogel: Administrata Biden po i rehabiliton miqtë e Millosheviqit hapurazi

Duhet Lexuar

Një nga themeluesit e Democratiazation Policy Council (DPC), Toby Vogel ka komentuar takimin e zyrtari të lartë të DASH-it, Derek Chollet me kreun e diplomacisë serbe, Ivica Daçiq.

Sipas Vogel, Administrata e Joe Biden po i rehabiliton njerëzit e afërt të Sllobodan Millosheviqit. Sipas tij këtë po e bëjnë hapur dhe as që po bëjnë përpjekje për ta fshehur.

- Advertisement -

“Rehabilitimi i miqve të Millosheviqit nga Administrata Bien po bëhet në nivelin më të lartë, ata as s’po bëjnë përpjekje që ta fshehin një gjë të tillë”, ka shkruar Vogel.

- Advertisement -

Të fundit

“Gjyshe, kam vrarë një fëmijë nga Shqipëria”, telefonata që hutoi të moshuarën, i rrëmbyen 20 mijë euro

Një tjetër e moshuar ra viktimë e mashtrimit në Patra, ku burri që e telefonoi në telefon pretendonte se...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -