fbpx
-0.4 C
Pristina
19 Janar, 2022 - 17:15

Vlora Çitaku ia thotë këngës me çifteli në fëmijërinë e saj

Rekomandime

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku, ka shpërndarë një foto të saj kur ishte në moshën 7 vjecare.

Çitaku në këtë foto shihet me veshje kombëtare shqiptare dhe me instrumentin kombëtar, çiftelinë.

“Une, 7 vjeçe, me qifteli”, shkroi shkurt Çitaku në postimin e shpërndarë në Facebook.

Më shumë artikuj

Të fundit