fbpx
-0.6 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

VlDEO- Qytetari e ndjekë me veturë ujkun në Stubëll të Vitisë

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Plus Televizion ka shpërndarë pamje të një ujku teksa një qytetar e ndjekë me veturë, duke e maItretuar skajshëm atë. Ujku mundohet të ike i trembur, teksa ai e ndjekë për qindra metra gjatë rrugës së asfaltuar.

Sipas televizionit në fjalë, ngjarja raportohet të ketë ndodhur në fshatin Stubëll të Vitisë.

- Advertisement -

Ujqit janë banorë të zakonshëm në zonat malorë të Kosovës dhe nuk raportohet të kenë suImuar njerëz për shumë vjet.

- Advertisement -

Të fundit

Ish-kryeministri britanik: Putin më kërcënoi me suIme

“Për një suIm raketor na mjafton një minutë”. Kjo fjali, sipas ish-kryeministrit britanik Boris Johnson, i është thënë gjatë...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -