-1.8C
Pristina
8 Mars, 2021 - 05:38

Vjosa Osmani tregon se në çfarë kohe e ka menduar pensionimin(VIDEO)

Ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, iu ka përgjigjur 50 pyetjeve në emisionin Prive, pak javë më parë, njofton Klan Kosova.

Në minutat e rezervuar për të, ajo tregoi kur e ka menduar pensionimin, a i kanë dhënë direktiva ndërkombëtarët, kur ka qenë rasti i fundit që mblodhi familjarët, me cilin mendim fle çdo natë dhe shumëçka tjetër.

Të gjitha këto por edhe më shumë, i kuptoni në videon më poshtë.

Të fundit

Të tjera nga rubrika