12.2C
Pristina
24 Shkurt, 2021 - 18:30

Vjosa Osmani publikon një video: E ardhmja u takon atyre që guxojnë

Kandidatja për presidente, Vjosa Osmani ka publikuar një video-mesazh.

Ajo në video ka pasqyruar të kaluarën dhe të tashmen e Kosovës.

Në video, Osmani thotë se historia i takon atyre që guxojnë.

Më poshtë mund ta shikoni videon e plotë.

Të fundit

Të tjera nga rubrika