0.3C
Pristina
3 Mars, 2021 - 03:32

Vjosa Osmani intervistë për televizionin amerikan, CNN

Kandidatja për presidente, Vjosa Osmani ka dhënë një intervistë për televizionin e njohur botëror, CNN.

Ajo ka folur rreth fushatës politike dhe qasjen që do ta ketë në të ardhmen.

Osmani, përmes një lidhje në Skype, foli rreth korrupsionit në Kosovë.

Më tej, ajo nuk harroi të flas edhe për vrasjet e fëmijëve nga policia serbe.

Osmani ka vënë në dukje punën e shkëlqyeshme të qeverisjes të udhëhequr nga Albin Kurti.

Të fundit

Të tjera nga rubrika