3.1 C
Pristina
24 Janar, 2021 - 06:06

Vjosa Osmani i kundërpërgjigjet Bekim Haxhiut të PDK-së: Është shpifje që marr dy rroga dhe që marr rrogën e 13

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës Vjosa Osmani, i është kundërpërgjigjur deputetit të PDK-së, Bekim Haxhiut, për deklarimet e tij në seancë e djeshme.

“Keni shpifur për mua këtu dje duke mos qenë unë këtu”, është shprehur Osmani.

“Është shpifje që marrë dy rroga dhe që marrë rrogën e 13”, ka thënë ajo.

Dje Haxhiu kishte pyetur: “Sot, kur jemi këtu, where is the new sherif in town? Ku është? Me dy pozita, me rrogën e 13-të për veti?”.

Të fundit

Të tjera nga rubrika