-4.8 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 16:51

Vjosa Osmani e mbyll seancën e fundit me simbolin e LDK-së

- Advertisement -

Kuvendi i Kosovës ka miratuar në lexim të dytë Projektligjin për buxhetin e vitit 2021.

Buxheti u votua me 85 vota për, asnjë kundër dhe asnjë abstenim.

Kryeparlamentarja Vjosa Osmani e ka mbyllur seancën e fundit të kësaj legjislature me simbolin e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Të fundit

Të tjera nga rubrika