12.2C
Pristina
24 Shkurt, 2021 - 18:16

Vjosa dhe Albini të pandashëm, shijojnë kafen e mëngjesit!

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti së bashku me Vjosa Osmanin dhe disa kandidatë të tjerë, kanë shijuar kafen e mëngjesit, në një lokal të Prishtinës.

Foto është bërë publike nga një kandidate e Listës së Vjosës.

Të fundit

Të tjera nga rubrika