13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Vjehrra e bën për spital nusen e saj në Lipjan

- Advertisement -

Të rekomanduara

Viktima, 37-vjeçare ka kërkuar ndihmë mjekësore, teksa ka denoncuar rastin edhe në Polici ku ka deklaruar se pas një konflikti verbal, vjehrra e saj ka eskaluar në dhunë fizike.

Si rezultat i denoncimit, e moshuara është shoqëruar në stacion policor, ku është intervistuar lidhur me rastin.

- Advertisement -

Ndaj saj, Prokurori i Shtetit ka urdhëruar që të iniciohet rasti për veprën ‘Dhunë në familje’.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë