10 C
Pristina
Wednesday, February 21, 2024

Vjedhja në Suharekë – Njësia Speciale sërish bastis argjendarinë “Baraku”

- Advertisement -

Pjesëtarët e Njësisë Speciale Intervenuese, kanë rrethuar argjendarinë, pronari i së cilës është arrestuar për bashkëpunim me grupin të cilët kanë kryer grabitjen në Suharekë.

- Advertisement -

NJSI-ja është duke bërë bastisje sërish në këtë argjendari.

- Advertisement -

Nga ky aksion janë duke u konfiskuar sërish stoli ari, ndërkaq brenda lokalit ka edhe hetues policorë.

Nga ngjarja e grabitjeve në Suharekë, një person është vrarë, dy policë janë plagosur një është lënduar dhe shtatë të dyshuar janë arrestuar.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -