fbpx
-0.6 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

VIDEO/ Vuçiç për pak ‘e ha’ reflektorin kokës: Mos mendoni se u frikësova

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, teksa po shpjegonte për media se çfarë kishte biseduar me homologun e tij francez, Emmanuel Macron, për pak sa s’u godit në kokë nga një reflektor që ishte vendosur aty për ta rregulluar ndriçimin.

“Për pak më goditi”, u shpreh Vuçiç dhe i vetëkënaqur, me një buzëqeshje në fytyrën e tij, u mburr me trimërinë që tregoi.

- Advertisement -

“S’lëviza fare”, iu tha presidenti serb gazetarëve duke shtuar se një prej të pranishmëve e ka “përgatitur” që kjo të ndodhte dhe ka vazhduar të jap deklaratën pas “aksidentit”.

Video është shpërndarë në rrjetin social Twitter, ku situata e palakmueshme në të cilën e gjeti vetën ai, po përshkruhet si “gjëja më e fortë në botë, ndonjëherë”.

- Advertisement -

Të fundit

Në vend të Amerikës, po zgjedhim Rusinë

Nga Viktor Buzhala Jo, kundërshtimi i Amerikës nuk është mbrojtje e sovranitetit. Na, tu e kondërshtu Amerikën po kujtojmë që...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -