3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

VIDEO/ Ushtarëve rus u hyn ‘frika në palcë, duke ikur me tank përpIasen me një pemë

“Është e natyrshme të ikësh (shpejt) kur ushtria ukrainase sulmon. Por të ikësh kështu e të humbasësh rrugës e të të ndalojë një pemë proukrainase?!

Çfarë shfaqjeje! Charlie Chaplin do t’ju duartrokiste”, postoi ushtria ukrainase në rrjetet sociale një video, autenticiteti i së cilës nuk është konfirmuar.

- Advertisement -

Videoja tregon një tank rus që dyshohet se ikën nga një kundërsulm ukrainas, duke shkaktuar që ushtarët të bien dhe përfundimisht të përplasen me një pemë.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -