7.7 C
Pristina
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

VIDEO: “Ti pis, çfarë ke? Hajde, hajde”, iu hy fitili në Kuvendin e Serbisë

Seanca e mbajtur në Kuvendit të Serbisë për pak sa nuk ka përfunduar në konfrontim fizik.

- Advertisement -

Deputetët, Milenko Jovanov (SNS) dhe Bora Novakoviq (Partia Popullore) ishin në prag të një konfrontimi fizik. Pamjet i ka publikuar Narodna Stranka në Youtube.

“Ti pis, çfarë ke? Hajde, hajde”, i tha Jovanov – Novakoviqit, pas së cilës përfaqësuesi i Partisë Popullore shkoi drejt tij.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -