3.3 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 12:16

Video/ Tërmeti në Kroaci, dridhi edhe parlamentin në Lubjanë, tmerrohen deputetët

Tërmeti i fuqishëm që tronditi sot Kroacinë është ndier edhe në Slloveni. Disa pamje që qarkullojnë në rrjete sociale tregojnë momentin kur tërmeti shkund Parlamentin e Lubjanës.

“Tërmeti i fuqishëm në Petrinja, Kroaci (me magnitudë 6.3) është ndier edhe në Parlamentin slloven, në Lubjanë.

Ende s’dihet për numrin e të lënduarve dhe nëse s’ka viktima, por paniku po vazhdon.

Pamje:

Të fundit

Të tjera nga rubrika

error: Përmbajtja mbrohet !!