-5.5 C
Pristina
17 Janar, 2021 - 23:05

Video, Rikthehet Nazi, tregon çka ka komunikuar me Zotin

- Advertisement -

Nazmi Sfishta i grupit Aurora këtë javë ishte i ftuar në emisionin n’Kosovë Show. Ai aty ka folur për librin e tij “Universofilia”.

Nazi thotë se në të vërtetë, nuk është ai autor i këtij libri, por Zoti.

Sfishta e quan vetën njeri hyjnor. Thotë se Zoti nëpërmjet tij dhe grupit Aurora ka një mision të madh për njerëzimin.

Të fundit

Të tjera nga rubrika