fbpx
2.5 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Video që nuk mori vëmendjen e duhur: Mësuesi shqiptar nga Maqedonia e Veriut ju mëson këngë patriotike nxënësve të tij

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Kohë më parë u bë viral një mësues nga Vushtrria që postoi video duke vallëzuar, ku më pas u bullizua dhe pas kësaj shumë persona i dolën në përkrahje.

Por dy vjet më parë një mësues shqiptar nga Maqedonia ju kishte mësuar këngë patriotike nxënësve të tij, por kjo gjë nuk është se kishte marrë shumë vëmendje.

- Advertisement -

Më poshtë mund të shikoni videon si ky mësues shqiptar i mësonte nxënësit e tij të këndojnë këngë patriotike:/kidsofkosova.net

VIDEO

- Advertisement -

Të fundit

Albana Berisha ka nevojë urgjente për ndihmën tuaj, i duhen 120 mijë euro për shërim

Albana Berisha nga Prishtina është diagnostikuar me një sëmundje të rëndë që kërkon trajtim urgjent jashtë vendit. Për trajtimin e...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -