22 C
Pristina
Tuesday, August 9, 2022

VIDEO/ Ngjarje e pazakontë, prifti rrahë besimtarin pas funeralit

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Caserta të Italisë.

Prifti ndoqi dhe suImoi besimtarin, pasi ky i fundit i la 25 euro në një funeral.

Prifti nuk ishte i kënaqur me lekët që mori dhe kjo ishte arsyeja pse debati degradoi në sherr fizik.

Edhe pse besimtarët kanë specifikuar se dhënia e parave nuk është detyrim.

Mediet italiane kanë publikuar videon kur prifti rreh besimtarin në mes të rrugës në Itali.

 

Të fundit
Lajme të lidhura