10 C
Pristina
Wednesday, February 21, 2024

Video: Naim Murseli në varrimin e gruas së tij, vrasjen e sëcilës dyshohet se e porositi

- Advertisement -

Policia e Kosovës ka konfirmuar se dy persona janë arrestuar në lidhje me vrasjen e Liridona Murselit.

- Advertisement -

Nacionale ka marrë vesh nga burimet se dy të arrestuarit janë Naim Murseli, bashkëshorti i Liridonës, dhe një person tjetër që dyshohet për vrasjen e saj.

Nacionale gjatë ditës ka qëndruar në Cermjan të Gjakovës, ku është kryer ceremonia mortore e Liridonës. Në pamje shihet edhe bashkëshorti i saj, Naimi, i cili tashmë është arrestuar.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -