3.3 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

Video- Ministri Faton Peci i hypë helikopterit dhe bën xhiro nëpër Prishtinë

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci ka ironizuar me gjendjen e krijuar në trafikun e Prishtinës, pas nisjes së testimit të unazës së brendshme një-kahore gjatë ditës së premte.

- Advertisement -

Peci përmes një video të postuar në Facebook, ka shkruar se e përjetoj Prishtinën e përjetimeve, një shprehje që përdorej nga kryetari i Prishtinës, Përparim Rama.

“Prishtinën e përjetimeve” e përjetuam sot, ama vetëm nëpërmjet hapësirës ajrore”, ka shkruar ai.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -