17.1 C
Pristina
Wednesday, June 29, 2022

VIDEO/ Hajnat kosovar të pajisur, marrin me veti shkallët e çekiçin për ta ‘thyer’ një shtëpi

Një qytetar ka publikuar pamjet kur disa hajdutë kanë tentuar të kryejnë grabitje në shtëpinë e tij.

Në videon e publikuar, shihet se hajdutët kanë edhe armë, derisa kanë marrë edhe shkallët e çekiçin me vete.

Të njëjtit duket se vërehen më pas nga pronari i shtëpisë dhe shihen duke ikur.

Ai u ka bërë thirrrje qytetarëve që mund t’i identifikojnë këta persona që ta telefonojnë.

“Gjate nates tentuan te grabisin shtepin. Kush mund ti indentifikoj keta persona ju lutem me kontaktoni ne nr:044916874”, ka shkruar i njëjti.

- Advertisement -

Të fundit
Lajme të lidhura