22.7 C
Pristina
Wednesday, July 24, 2024

VIDEO/ Goli i Bajramit, Totti nuk i beson syve: Është gjë montazh?

- Advertisement -

Italia u ndëshkua mbrëmë nga Shqipëria që në minutën e parë, ekzaktësisht 23 sekonda. Një gol që ishte i papritur dhe shumë njerëz nuk po arrinin ta besonin.

- Advertisement -

Një ndër këta është edhe legjenda e Romës, Francesco Totti. Teksa ishte duke ndjekur sfidën me shokët të tij, a nuk iu ka besuar syve për golin e Bajramit.

Ish-sulmuesi italian dëgjohet të thotë në video: Mos po talleni, a është një montazh?

- Advertisement -

VIDEO

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -