22.7 C
Pristina
Wednesday, July 24, 2024

Video emocionuese: VogëIushi i gëzuar që u nxorr nga gërmadhat e tërmetit, Iuan me ekipin shpëtues

- Advertisement -

Në Siri një grup vullnetarësh ka nxjerrë të gjallë një fëmijë të vogël dhe kanë publikuar një video emocionuese.

- Advertisement -

I vogli buzëqesh menjëherë pasi nxirret nga gërmadhat.

Ai fillon të luajë me ekipin e shpëtimit që nuk i kursen brohoritjet dhe përqafimet.

- Advertisement -

Kujtojmë, se nga tërmeti në SIri dhe Turqi deri tani kanë vdekur mbi 15 mijë persona.

Pamjet mund ti ndiqni KETU

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -