fbpx
-0.4 C
Pristina
19 Janar, 2022 - 18:22

Video e Rrallë: Kur ushtarët e parë britanezë hyjnë në Prishtinë dhe largimi i ushtarëve serbë

Rekomandime

Pamje të rralla filmika të relizuar nga Televizioni i Katalonisë TV3, kur trupat britanike hyjnë në Prishtinë.

Televizioni TV3 tregon tërheqjen e ushtrisë dhe paramilitarëve serbë nga Prishtina, të cilët duken shumë të nervozuar, dhe gëzimin e madh të shqiptarëve të Kosovës. /FMimages Albania

Më shumë artikuj

Të fundit