20.7 C
Pristina
Monday, August 8, 2022

VIDEO: Ata po suImonin kalimtarët, por e pësuan keq kur u ndeshën me Iuftëtarin e MMA-së

Dy burat si duket nën ndikikimin e alkoolit ishin shumë të disponuar për sherr në rrugë, por nuk e dinin se në rrugë ishte një person që nuk duhej ngacmuar, dhe ai ishteluftëtari australian i MMA -së, Viktor Lyall.

Në pamjet virale që u shfaqën në fillim të këtij muaji, Viktor përballet me dy burra agresivë që e ndjekin me këmbëngulje dhe bëhen dukshëm të agresiv ndërsa Lyall përpiqet t’i shmangë.

Mirëpo, me këtë rast duket se dy zotërinj kanë zgjedhur personin e gabuar për t’u ngatërruar.

Viktori, një atlet i stërvitur MMA, hedh një goditje të përsosur me këmbë duke e goditur në mjekër të një prej agresorëve, duke e rrëzuar atë në tokë.

Për më shumë shikojeni videon:

VIDEO

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bec Rodriguez (@rowdybec)

Të fundit
Lajme të lidhura