13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Vetura luksoze që u dogj dje në Skenderaj, është e nje zyrtari policor

- Advertisement -

Të rekomanduara

Vetura e tipit Mercedes është përfshirë nga flakët derisa ishte e parkuar në parkingun e shtëpisë.

Rajoni ka marrë vesh ekskluzivisht nga burimet brenda policise se vetura është pronë e D.G – zyrtar në stacionin e policisë në Skenderaj.

Ende nuk dihen shkaqet që kanë çuar deri në djegien e veturës./Rajoni

- Advertisement -

 

 

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë