29.8 C
Pristina
Wednesday, August 17, 2022
- Advertisement -

Vetura godet biçikletën, vdes pesëvjeçari në Mitrovicë

Një pesëvjeçar e ka humbur jetën pasi u godit nga vetura.

- Advertisement -

Viktima ishte duke lëvizur me biçikletë.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Shaban Polluzha” në Mitrovicë.

Kështu tha për Klankosova.tv zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

- Advertisement -

“Rreth orës 19:00 është raportuar se në rrugën “Shaban Polluzha” Në Mitrovicë, ka ndodhur një aksident trafiku me pasoja fatale. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira, një veturë dhe një biçklist . Si pasojë e aksidentit dhe lëndimeve të pësuara ka humbur jetën viktima-biciklisti i moshes pesë (5) vjeçar”

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -