11 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Vërshime masive në Kosovë/ Rahovecasi gjen vetëm një mënyrën për të lëvizur (VIDEO)

Edhe rrugët e fshatit Fortesë të Rahovecit janë mbuluar plotësisht nga uji.

Në një video të publikuar në rrjete sociale shihet një qytetar i cili ka mundur të qarkullojë vetëm më traktorin e tij, derisa shihet që lartësia e ujit ia mbulon plotësisht gomat.

- Advertisement -

Moti i ligë dhe vërshimet e kanë kapluar gjithë vendin. Gjendje e rënduar raportohet të jetë në Gjakovë.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -