fbpx
-4.8 C
Pristina
E diel, 5 Shkurt, 2023

Vendosen tri shkronjat e arta, UÇK, në hyrje të Kaçanikut

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Me inciativë nga Samet Burrniku, Dukagjin Leka dhe Lirim Axhami, është vendosur memoriali UÇK në hyrje të Kaçanikut.

Të pranishëm ishte edhe kryetari komunës, Besim Ilazi dhe shumë qytetarë të tjerë.

Më poshtë pamje:

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

72-vjeçari shqiptar: Pres të iki në Gjermani të punoj

I ftuar në emisionin “Real People” në Euronews Albania këtë të shtunë ishte një usta i quajtur Meti, i...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -