12.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023

Vehbi Kajtazi: Veç edhe Milosheviqi na ka mbet me rehabilitu edhe po e kryejmë me Serbi

- Advertisement -

Të rekomanduara

Analisti dhe gazetari Vehbi Kajtazi ka ironizuar me himnizinim që i bëri Albin Kurti ish kryenibiatrit të Serbisë, Zoran Gjinçiq, i cili sot kishte 20 vjetorin e vrasjes.

“Veç edhe Milosheviqi na ka mbet me rehabilitu edhe po e kryejmë me Serbi”, ka shkruar ai në facebook.

Albin Kurti për pak kohë do të takohet me Vuçiqin në Ohër për të përafruar e mbase nënshkruar Planin Franko Gjerman që i hap rrugë normalizimit të raporteve.

- Advertisement -

Të fundit

Sulmuesi i Serbisë suImoi fizikisht arbitrin, pritet dënimi i rëndë

Manchester United mundi Fulhamin 3:1 në Old Trafford të dielën dhe kaloi në gjysmëfinale të FA Cup, por kjo...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -