18.7 C
Pristina
Sunday, October 1, 2023

Vehbi Kajtazi: Mos bini pre e provokimeve nacionaliste të Xhakës e Shaqiri, ju Iutem

- Advertisement -

Vehbi Kajtazi, analist, ka shkruar një status, në të cilin ka komentuar lojën e futbollit në mes Kosovës dhe Zvicrës, e cila do të zhvillohet sot me fillim nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

- Advertisement -

Kajtazi ka ironizuar me dy futbollistët e kombëtarës zvicërane, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri.

“Ju lutem mos bini pre e provokimeve nacionaliste te Xhakes e Shaqirit” – shkroi ai.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -