12.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023

Vehbi Kajtazi: Albin vëlla, hidhe gazin lotsjellës

- Advertisement -

Të rekomanduara

Analisti dhe gazetari, Vehbi Kajtazi ka reaguar për takimin që është duke u mbajtur në Bruksel mes Kurtit dhe Vuçiq.

Kajtazi përmes një postimi në Facebook i ka thënë Kurtit që të hedh gazin lotsjellës si në Kuvendin e Kosovës.

- Advertisement -

Albin Kurti / Fillon më në fund në Bruksel takimi i shumëpritur Kurti-Vuçiq

“Albin vëlla, hidhe gazin lotsjellës si në Kuvend të Kosovës. O sot o kurrë!” – ka shkruar Kajtazi në Facebook.

- Advertisement -

Të fundit

Boksieri kosovar i peshave të rënda e rrah rivalin çeçen

Boksieri kosovar, Durim Shoshi, po ecën me hapa të sigurt drejt majave të boksit evropian e botëror. Boksieri i peshave...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -