17 C
Pristina
Tuesday, May 28, 2024

Vdes vëllai i Nasim Haradinajt

- Advertisement -

Kryetari i OVL-UÇK-së, Faton Klinaku ka njoftuar se ka ndërruar jetë ish luftëtari i UÇK-së, Agron Haradinaj.

- Advertisement -

Agroni vuante prej shumë vitesh nga një sëmundje e rëndë dhe po trajtohej jashtë vendit.

I ndjeri ishte vëllai i Nasim Haradinajt.

- Advertisement -

Postimi i plotë:

Sapo morëm lajmin e hidhur se ndërroj jetë bashkëluftëtari ynë Agron Smajl Haradinaj.

I ndjeri vuante prej shumë vitesh nga një sëmundje e rëndë dhe trajtohej jashtë shtetit.

- Advertisement -

Për ceremoninë e varrimit do të njoftoheni.

Në emër të OVL UÇK-së i shprehim ngushëllime familjarëve, bashkëluftëtarëve, shokëve e miqve!

Lavdi jetës dhe veprës së tij!

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -