-4 C
Pristina
17 Janar, 2021 - 19:38

Vdes vëllai i kryetarit të Rahovecit, ishte i infektuar me koronavirus

- Advertisement -

Ka ndërruar jetë vëllai i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifi, i infektuar me koronavirus.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur nënkryetari i AAK-së, Muharrem Nitaj.

“Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska ndërru jetë vellai. Ka qenë i prekur me COVID-19. Jam pjesë e dhimbjes dhe e mërzisë së tyre!. Kolegut Smajl Latifi, familjes dhe miqëve, ngushëllime”, shkruan Nitaj në Facebook, transmeton Gazeta Sinjali.

Të fundit

Të tjera nga rubrika