8.1 C
Pristina
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -

Vdes në moshe të re afaristi i njohur kosovar

Të mërkurën ka ndërruar jetê afaristi i njohur nga Komuna e Gjilanit, Bastri Kqiku.

- Advertisement -

Kqiku, vdiq në moshën 44-vjeçare, ndërkaq ende nuk dihen arsyet e vdekjes së tij. Familjarët dhe miqtë njoftuan për vdekjen e Kqikut nëpërmjetë rrjetit social “facebook”.

Bastri Kqiku ishte pronar bashkë me vëllain e tij, Ademin, në kompaninë e njohur për thyerje të gurit “Bejta Commerce”.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -