20.7 C
Pristina
Monday, August 8, 2022

Vdes këmbësori që u godit nga vetura në Fushë Kosovë (VIDEO)

Ka vdekur në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës, personi i cili ishte goditur nga një veturë në Fushë Kosovë.

Sipas raportit të policies, VlKTlMA ka ndërruar jetë rreth orës 01:10 të së enjtes.

Të fundit
Lajme të lidhura