fbpx
-0.3 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Vdes ish veterani i UÇK-së dhe rapsodi i njohur nga Drenica

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Ka ndërruar jetë, ish veterani i UÇK-së, Veli Hisenaj.

I ndjeri ishte rapsod i njohur dhe një atdhetar i devotshëm.

- Advertisement -

“Ikja e Veli Hysenaj e parakohëshme na i ka lënduar zemrat tona, na ka pikëlluar dhe ndjejë dhimbje te madhe qe nuk e kemi ne mesin tonë fizikishtë”.

- Advertisement -

Të fundit

Kurti “godet” opozitën: Kur të takoheni me Escobarin, mendone Kurtin e thuani s’ka marrëveshja pa njohje

Albin Kurti, kryeministër i Kosovës, u ka reaguar partive opozitare, të cilat e kritikuar për mostransparencë dhe fshehje të...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -