11.6 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

Vdes infermierja kosovare

Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj ka dhënë lajmin e hidhur për vdekjen e punëtores shëndetësore, Dafina Hakaj nfa fshati Isniq.

“Me dhimbje të madhe pranuam lajmin për ndarjen nga jeta të infermieres së QKMF-së në Deçan, Dafina Hakaj nga fshati Isniq.I shprehim ngushëllimet më të sinqerta familjes Hakaj, kolegëve, miqve dhe gjithë atyre që e njohën Dafinen”, ka shkruar ai.

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -